Okolica

Domki znajdują się w centrum Gródka nad Dunajcem w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu Lemon Resort&Spa

Plaża i kąpielisko

Powodów, by odwiedzić Gródek nad Dunajcem jest wiele. Jednym z nich z pewnością jest piękna plaża, na której można spokojnie wypocząć.

Rejsy statkiem po jeziorze

Rodziny z dziećmi znajdą wiele atrakcji, które uprzyjemnią im czas. Rejs statkiem gwarantuje niezapomniane wspomnienia.

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Wypoczynek nad jeziorem to nie tylko spędzanie czasu na piaszczystej plaży w słoneczne dni. Aby uatrakcyjnić ten czas dla turystów przygotowane zostały wypożyczalnie sprzętu wodnego.

Wędkowanie rekreacyjne

Wędkowanie to z pewnością idealny sposób na spędzanie wolnego czasu. Ćwiczy cierpliwość oraz zapewnia niezapomnianą satysfakcję. Wystraczy wykupić na miejscu pozwolenie czasowe, aby cieszyć się z odkrywania zasobów Jeziora Rożnowskiego.

Szlaki piesze i rowerowe

Miłośnicy pieszych wycieczek podczas pobytu w Gródku nad Dunajcem z pewnością nie będą narzekać na nudę. Jeśli spacer po terenach wokół plaży okaże się nie wystraczający, można wybrać się na piesze wędrówki wyznaczonymi szlakami.

Park Linowy LEMUR

Dorośli i dzieci znajdą tu coś dla siebie. Trasy o różnych stopniach trudności stanowią doskonałą rozrywkę dla osób w różnym wieku

Lokale gastronomiczne

Bardzo bogata oferta lokali gastronomicznych kusi swoimi zapachami i smakami. Można tu zjeść smażoną rybę, pizzę lub wspaniałe lody.

Sądecki Park Etnograficzny i Miasteczko Galicyjskie

Warto poświęcić trochę czasu i zobaczyć jak to dawniej bywało. Skansen to regionalna architektura drewniana i kultura ludowa Sądecczyzny. Spacer po takim miejscu to idealna rozrywka dla małych i dużych.

Stadnina Koni

Miłośnicy przyrody oraz jazdy konnej nie mogą narzekać na nudę. Pobliska stadnina koni "Koński oGródek" zaprasza na naukę jazdy lub przejażdżki konne.

Zamek Tropsztyn

Spędzając kilka dni w Gródku warto zwiedzić zrekonstruowany XIV wieczny zamek Tropsztyn.

Elektrownia wodna Rożnów

Zapora w Rożnowie to miejsce, które warto zobaczyć, mimo, iż wejście na tamę nie jest możliwe to możemy podziwiać jej monumentalne piękno.

Winnica Gródek

Dysponując wolnym czasem można wyjątkowo spędzić dzień zwiedzając pobliską winnicę Gródek. Podziwiać piękno krajobrazu, kosztując regionalne wino.

Restauracja LEMON

Wypoczywając na wakacjach skorzystajmy z eleganckiej restauracji, pograjmy w kręgle lub skorzystajmy z innych atrakcji które oferuje ośrodek.

Spływ Dunajcem

Chcąc przeżyć coś niesamowitego, proponujemy jednodniową wycieczkę, podczas której wybierzemy się na spływ Dunajcem. Siedząc na flisackiej tratwie i podziwiając piękno otaczającej natury każdy będzie oczarowny.